Niuta Godlewska

współzałożyciel
web developer, grafik ilustrator

Z wykształcenia jestem informatykiem, z zamiłowania i doświadczenia grafikiem ilustratorem, a z zawodu współzałożycielem i graphic & web designerem Aspect. Stale doszkalam się w kursach i eksperymentuję z różnymi technikami UX i UI.

Moim drugim wcieleniem jest sportowy świr - po godzinach uprawiam gimnastykę sportową i akrobatykę, więc staję na głowie nie tylko dla klientów:).

W wolnych chwilach lubię czytać kryminały i fantastykę, tańczyć taniec towarzyski, składać modele i uprawiać sport, jak już skończę trening...

Artur Hirsch

współzałożyciel
Analityk SEO, Project Manager

W zespole pełnię rolę specjalisty SEO i koordynatora projektów. Wystawiam faktury, rozliczam rachunki, odpowiadam za kontakt z klientem, koordynuje pracę zespołu i robię wszystko to, czego nie chce robić nikt inny 😊

SEO zainteresowałem się kilka lat temu, a orgnizacja pracy zespołu to było coś, czym zawsze chciałem się zająć. Zebrałem szlify SEO na rozmaitych kursach, a w ogarnianiu spraw marketingowych i organizacyjnych pomogły mi studia magisterskie z zarządzania.

Interesuje mnie historia, ekonomia i psychologia. Lubię uprawiać sport, czytać fantasy, żeglować, tańczyć i uczyć się nowych rzeczy.

Kornelia Wołoszyn

Copywriter, content creator

Z wykształcenia jestem kulturoznawczynią i grafikiem, w firmie zaś zajmuję się tworzeniem treści na strony internetowe i social media.

Pisanie tekstów - dłuższych i krótszych - jest moją ogromną pasją od zawsze. Tajniki komunikacji wizualnej poznałam na studiach, a wiedzę na temat zmieniających się trendów w mediach społecznościowych zgłębiam na różnych kursach i poprzez czytanie tekstów branżowych.

Prywatnie mam duszę artystki, dlatego w wolnych chwilach tworzę kolaże w digitalu i maluję akwarelami. Interesuję się szeroko rozumianą kulturą, sztuką i psychologią. Nałogowo też gromadzę książki o różnej tematyce, które czekają cierpliwie na swoją kolej do przeczytania.