Niuta Godlewska

współzałożyciel
UX Designer & Developer, Illustrator

Moim celem jest satysfakcja z pracy, więc na co dzień łączę UX Design, Web dev i ilustracje, nie mogąc zrezygnować z żadnego z nich! Wiedzę zdobywam uczęszczając na kursy i eksperymentując z różnymi technikami UX i UI.

Moim drugim wcieleniem jest sportowy świr - hobbistycznie uprawiam gimnastykę sportową i akrobatykę, więc staję na głowie nie tylko dla klientów:)

Po pełnym wrażeń i intensywnym dniu pracy uwielbiam się porozciągać, poczytać dobrą książkę, zjeść coś pysznego i zaplanować kolejny dzień, z nowymi doświadczeniami i nowymi perspektywami!

Artur Hirsch

współzałożyciel
Performance Marketing Specialist

W zespole pełnię rolę SEOwca i specjalisty Google i Facebook ADs. Czy prowadzenie kampanii lub pozycjonowanie serwisów to moja pasja od dzieciństwa? Nie. A przynajmniej nie w bezpośredni sposób.

Mam introwertyczną naturę, co często sprowadza mnie do nadmiernej analizy wydarzeń oraz planowania przyszłości. Dość długo miałem z tym problemy, ale dzięki Performance Marketingowi przekułem te cechy w atut! 😊

Ostatnie dwa lata okupiłem sporą ilością czasu, poświęconą na rozumienie procesów zakupowych oraz realizacją projektów komercyjnych 😊

Prywatnie interesuje mnie historia, ekonomia i psychologia. Lubię uprawiać sport, czytać fantasy i żeglować. Książki, które ostatnio przeczytałem to Wiedźmin, Archiwum Burzowego Światła oraz The House by the Sea.

Weronika Michalczyk

Content creator, Social media ninja

W zespole odpowiadam za tworzenie krótszych i dłuższych tekstów oraz kreuję treści do mediów społecznościowych.

Dbam o to, by profile klientów były zaopiekowane i spełniały wyznaczone cele.

Nieustannie śledzę nowe trendy marketingowe i pogłębiam swoją wiedzę. Wierzę, że dzięki temu, kontent który tworzę, trafia nie tylko na tablice odbiorców, ale także do ich świadomości.

Jestem entuzjastką dobrej kawy i ciekawych książek. Po godzinach zajmuję się kuglarstwem, gram na ukulele i planuję kolejne podróże.